Hľadáme Projektanta do Košíc!Pozícia vhodná aj pre Absolventa!Nutná znalosť programu Revit!

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacplat podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi Vaše povinnosti bude okrem iného patriť:

- vytvárať grafické spracovanie a modelovanie architektonic­kého diela na základe inštrukcií Design Department Manager-a a Architekta
- vypracovať špecifikácie
- príprava stavebnej dokumentácie a výkresov
- tlač, kopírovanie a zapisovanie výkresov a dokumentácie
- preverovať zákony, právne a technické normy a predpisy, ktoré sa vzťahujú na prípravu projektovej dokumentácie
- príprava potrebných náčrtov a výkresov pre výstavbu
- vykonávať propagačné činnosti k novým projektom
- poskytovať súvisiace technické služby
- účasť na školeniach podľa plánu školení a na prehliadkach podľa právnych noriem

- budú upresnené počas pohovoru

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je zahraničná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zaškolenie prebehne v Nitre
- znalosť Anglického jazyka
- pracovné skúsenosti s programom Revit

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4434045  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac