Inžinier kvality - hľadáme absolventov i skúsených odborníkov!

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od seniority kandidáta - bude posudzované individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce je v Košiciach. Podmienkou je vyštudovaná stavebná fakulta - BA, KE, ZA, v odbore Ekonomika a manazment stavieb, Enviromentalneho Inzinierstva, Manažment Kvality v stavebnícve a Integrovane systemy riadenia.

Obsah náplne práce:
- Podpora pre Manažérske systémy ISO 9001, ISO 14001, ISO45001
- Podpora pre Riadenie kvality QMS
- Pomoc pri príprave subdodávateľských zmlúv
- Podpora pre Environmentálne Certifikácie LEED, BREEAM

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je zahraničná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Absolventi Stavebných Fakúlt – BA, KE, ZA, v odbore Ekonomika a manažment stavieb, Enviromentalného Inžinierstva, Manažment Kvality v stavebnícve a Integrované systemy riadenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme VÝLUČNE absolventov Stavebných Fakúlt – BA, KE, ZA, v odbore Ekonomika a manazment stavieb, Enviromentalneho Inzinierstva, Manažment Kvality v stavebnícve a Integrovane systemy riadenia - PODMIENKA je vyštudovaná stavebná fakulta
- poznatky o oblasti manažérstva kvality a riadenia, enviromentalného inzinierstva
- základné vedomosti o príprave a riadení realizácie stavieb, organizácie a metód výstavby,
- základné vedomosti v legislatíve v stavebnej praxi v súlade so všeobecne akceptovanými morálnymi a etickými zásadami,
- základné vedomosti o nárokoch na kvalitnú, bezpečnú a environmentálne prijateľnú prípravu a zhotovovanie stavieb,
- poznatky o oblasti stavebného a podnikateľského práva, tímovej práce a koordinácie.
- základné poznatky o zásadách kvality, bezpečnosti práce, ochrany životného prostredia a ekonomickej efektívnosti stavebnej činnosti.
- pozícia je vhodná i pre absolventov
- schopnosť dohovoriť sa v angličtine

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4433656  Dátum zverejnenia: 2.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac