Hlavný stavbyvedúci/ Stavbyvedúci pre cesty (dopravné stavby)

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
December 2022/Január 2023
2 500 EUR/mesiacFinálna výška záklanej mzdy môže byť aj vyššia a odvíja sa od skúseností kandidáta. Okrem fixnej mzdy firma ponúka aj motivačný bonusový systém/odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné zastrešenie prípravy a realizácie stavebných projektov
• koordinácia jednotlivých stavbyvedúcich (v prípade hlavného stavbyvedúceho)
• Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
• Riadenie a koordinovanie stavebných projektov
• Zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov
• Spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby
• Kontrolovanie kvality vykonaných prác
• Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
• Zodpovednosť za kontrolu dodržiavanie kvality a harmonogramu vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
• Kontrola a koordinácia subdodávateľov
• Samostatná príprava a kontrola zmlúv
• Reporting - pravidelne informovanie vedenia spoločnosti o postupe stavebných prác
- Dodržiavanie predpisov bezpečnosti práce

Služobné vozidlo aj na súkromné účely.
Motivačný bonusový systém
+iné

Celkový balík benefitov bude predstavený finálnym uchádzačom

Telefonicky kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravných stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- platné oprávnenie SKSI s rozsahom oprávnenia inžinierske stavby, dopravné stavby (21)
- ideálne aspoň 5 ročná skúsenosť na veľkých, infraštruktúrnych zákazkách
- znalosť FIDIC

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4430329  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac