Automation and E-mail Marketing Specialist

Edgar Baker s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Hľadáme skúseného marketingového špecialistu, ktorý by nám pomohol s nastavením a správou automatizovaných kampaní na webových stránkach pomocou Bloomreach (ex-Exponea), spravoval a vylepšoval aktivity súvisiace s e-mailovým marketingom a neustále testoval, analyzoval a vylepšoval kampane a scenáre v rámci týchto kanálov.

Aká bude Tvoja náplň práce?

- Vytváranie a spúšťanie onsite kampaní a scenárov. Budeš pracovať s dátami našich zákazníkoch a platformou (Bloomreach), aby si otestoval a vytvoril rôzne scenáre a vstupné stránky skrz webové stránky na zvýšenie miery konverzie pre marketingové kampane.
- Budeš zodpovedný za vybavovanie každodenných marketingových potrieb pre online reklamné a propagačné kampane spoločnosti.
- Newsletter a e-mail marketing: budeš mať zodpovednosť za plánovanie, tvorbu a distribúciu newsletterov a neustále zlepšovanie miery konverzie .
- Affiliate marketing a porovnávače cien: budeš manažovať a spravovať rôzne affiliate platformy a komunikovať o našich obchodoch a kampaniach na pravidelnej báze.
- Pomôžeš nám s analýzou a udržiavaním porovnávacích webových stránok, ako sú Heureka, Compari atď.
- Reporting: Musíš mať analytické myslenie a pracovať s údajmi, aby si mohol vytvárať reporty a analýzy činností, za ktoré budeš zodpovedný.

- Práca v miliónovom odvetví, ktoré čaká na digitalizáciu
- Skúsený tím, ktorý Ťa bude smerovať k úspechu
- Flexibilné nastavenie práce s môžnosťou home-office
- Kancelárie priamo v srdci centra Bratislavy
- Flexibilná dovolenka a ďalšie iné benefity.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

E-shop; predaj tovarov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

Počet rokov praxe

2

- Máš skúsenosti s Bloomreach (Exponea) na vývoj a optimalizáciu marketingových automatizačných stratégií s preukázaným zameraním na meranie, optimalizáciu a analýzu.
- Máš skúsenosti s osvedčenými postupmi e-mail marketingu. Taktiež s vytváraním a optimalizovaním e-mailov pre získanie konverzie a predajov a udržiavaním potenciálnych zákazníkov prostredníctvom e-mail marketingu.
- Máš vynikajúce analytické myslenie a rád riešiš vznikuté problémy.
- Si vysoko proaktívny so schopnosťou pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí.
- Neunikne Ti žiaden detail.
- Máš koncepčné myslenie a základné marketingové zručnosti.
- Máš ochotu objavovať kreatívne a inovatívne riešenia.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4405143  Dátum zverejnenia: 21.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac