Key Account Manager

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac+ 300€ bonus počas prvého roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak Ti nie je cudzí pojem "TZB", vyznáš sa v upevňovacích prvkoch a máš výborné obchodné, komunikačné a prezentačné schopnosti, chceme o Tebe vedieť!
Pre nášho klienta hľadáme charizmatického a skúseného človeka, ktorý má ten správny drive.

Čo bude patriť do tvojej náplne práce?

- Aktívne získavanie zákazníkov a poskytovanie služieb zákazníkom,
- Plnenie dohodnutých predajných cieľov
- Aktívny monitoring trhu a nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi zákazníkmi
- Budovanie značky spoločnosti na trhu
- Analýza príležitostí a hrozieb
- Vyhľadávanie predajných príležitostí
- Nadväzovanie vzťahov s miestnymi distribútormi
- Spolupráca s miestnymi distribútormi
- Príprava obchodných správ v systéme CRM
- Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Aktívna účasť na marketingových kampaniach
- Aktívny prístup k procesu predaja

- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- Služobné vozidlo, mobil a notebook
- Školenia a podpora individuálneho rozvoja
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelný 300€ bonus k výplate počas prvého roka
- Bonusy na základe hospodárenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá je popredným výrobcom upevňovacích systémov pre sanitárne, priemyselné, ventilačné a protipožiarne inštalácie a technologických riešení na prepravu sypkých materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- Perfektná znalosť ponúkaných produktov a služieb firmy
- Minimálne 3 roky skúseností aktívneho predaja v oblasti upevňovacích systémov
- Bakalársky titul v oblasti technického vzdelávania
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Silné technické zručnosti, vyjednávacie schopnosti, samostatnosť, pozitívny prístup, zameranie na ciele a veľmi silná orientáciu na zákazníka
- Výborná organizácia práce
- Platný vodičský preukaz

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4371003  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac