Poradíme Vám?

Príležitosť pre analytikov! Hľadáme Contract Specialistu

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena teamu, ktorý je kamarát s excelom, tabuľkami a analyzovaním čísiel. Táto práca je totiž o neustálom vyhodnocovaní, práci s číslami a vylepšovaní.
Náplň práce:
• Správa klientských profilov /tvorba, kontrola, zabezpečenie kvality
• Re-kalkulácia mesačných platieb nájmu
• Ukončenie nájomných zmlúv na úrovni všetkých produktov
• Re-kalkulácia a vyúčtovanie bilancie produktov
• Spracovávanie databáz, reporting
• Aktualizácia databázy systémov potrebných pre Risk & Contract
• Komunikácia so zákazníkmi

-kurzy angličtiny
-možnosť homeofficu (vybrané pozície)
-príspevok na DDS
-Multisport karta
-ovocný deň
-plne hradené stravné lístky
-Teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je spoločnosť ktorá už viac ako 20 rokov poskytuje na Slovensku pre svojich klientov tie najlepšie možné riešenia mobility/automobilové služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

zákaznícky servis, administratíva

Počet rokov praxe

2

Analytické myslenie
Profesionálne a príjemné vystupovanie
Argumentáčné zručnosti
Zdravá asertivita
Samostatnosť
Tímový hráč

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Jelínková
E-mail: poslať životopis
ID: 4192237  Dátum zverejnenia: 28.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac