Hľadáme Manažéra nákupu

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacplat od 2500€ podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi Vaše hlavné činnosti budú patriť:

Riadenie skupiny nákupcov a koordinácia nákupných operácií.
Schvaľovanie všetkých rozhodnutí na oddelení.
Kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi.
Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov.
Riešenie problémov s dodávateľmi a hodnotenie spolupráce s nimi.
Optimalizácia procesov s cieľom minimalizovať náklady a potenciálne problémy.

- bonus do 8% z ročného platu na základe dosiahnutých KPI ukazovateľov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis v ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Plynulá komunikácia v Anglickom jazyku - PODMIENKOU
- Minimálne 3 roky skúseností na pozícii Manažéra nákupu alebo na pozícii Manažéra strategického nákupu v spoločnostiach s technickým zameraním.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4181102  Dátum zverejnenia: 2.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac