Inžinier kvality

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
1 700 EUR/mesiacvýška mzdy začína od 1700 eur brutto/mesiac (závisí od skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, organizácia a implementácia zmien v projekte s ohľadom na splnenie požiadaviek zákazníka
• Koordinácia procesov spojených s kvalitou
• Spracovávanie súvisiacej dokumentácie
• Analýza nezhôd a zákazníckych reklamácií s použitím nástrojov kvality
• Podpora výrobných procesov

• 13. a 14. plat
• Jazykové vzdelávanie
• Bohatý sociálny balíček
• Všetky benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

• Vzdelanie technického smeru (strojárske alebo elektrotechnické)
• Prax v oblasti automotive nevyhnutná
• Znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D, MSA, SPC, ...)
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4180021  Dátum zverejnenia: 14.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac