Poradíme Vám?

Práca vhodná pre absolventov ! Junior I&C Engineer

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podrobná špecifikácia bezpečnostných funkcií systému na základe procesných požiadaviek
- Táto pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov, prípadne niekoho s krátkou odbornou praxou

- zaškolenie do procesov
- jazykové vzdelávanie
- teambuildingy, vianočné večierky
- referral program
- stravné lístky - plne preplatené spoločnosťou
- bezplatné parkovanie
- možnosť práce z domu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Klientom je medzinárodná spoločnosť poskytujúca systémové riešenia, projekty, softvérovú podporu a súvisiace služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

C++ - Základy
Python - Základy
DCS - Základy
PLC - Základy

- skúsenosti PLC,
- vzdelanie v oblasti automatizácie alebo informatiky
- skúsenosti s návrhom a implementáciou PLC systémov kontroly a riadenia
- výhodou sú skúsenosti s navrhovaním systémom I&C pre odvetvia ako energetika, železnice alebo iné
- schopnosť práce v medzinárodnom tíme
- analytické schopnosti
- ochota cestovať do zahraničia

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Kocholová
E-mail: poslať životopis
ID: 4146302  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac