Poradíme Vám?

Staň sa súčasťou absolventského programu v strojárenskom odvetví !

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame skvelú pracovnú príležitosť pre tohtoročných čerstvých absolventov ! Ak si úspešne ukončil štúdium v odbore strojár alebo elektrotechnik si na správnom mieste.

Čo ti poskytneme?
• Možnosť stať sa expertom v oblasti výskumu a vývoja
• Prejsť rôznymi oddeleniami (laboratórne, dizajnové, administratívne)
• Pol ročný pobyt v zahraničí na jednej z pobočiek, ktorú si po dohode vyberieš
• Počas prvého pol roka ťa bude sprevádzať mentor, ktorý ti ukáže všetko, čo budeš potrebovať

Trainee program ti vytvorí východiskovú pozíciu pre úspešnú kariéru v oblasti výskumu a vývoja :)

• Vieme ti ponúknuť skvelé stabilné prostredie, v ktorom môžeš rásť
• Jedáleň ti bude tiež k dispozícii

Ďalšie benefity ti priblížime na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti inovatívnych technológií v strojárskej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si extrovertná osoba, ktorej nerobí komunikácia v anglickom jazyku problém, chceš sa naučiť niečo nové a si absolventom v strojárskom alebo elektrotechnickom odvetví určite neváhaj a pošli si životopis

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4126749  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac