Právnik so skúsenosťami v oblasti Real Estate

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 3 500 EUR/mesiacMzda sa môže pohybovať vyššie v závislosti od schopností uchádzača. + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce na pozícii Právnik zahŕňa nasledovné:

• Poskytovanie právnych služieb
• Príprava a dojednanie zmlúv spoločnosti (napr. Nájomných zmlúv, zmlúv o dodávkach), žiadostí o návrhy a iných právnych dokumentov;
• Poskytovanie podnikového a obchodného právneho poradenstva v rámci spoločnosti;
• Poskytovanie právnej podpory a dokumentácie pre valné zhromaždenia akcionárov a zasadnutia predstavenstva;
• Konzultácie s manažmentom o záležitostiach spoločnosti s možnými právnymi dopadmi;
• Komunikácia s externými dodávateľmi
• Koordinácia externých právnických spoločností
• Poradenstvo v pracovnoprávnych otázkach;
• Poradenstvo v otázkach pred podaním žaloby a zabezpečenie zastúpenia pred miestnymi súdmi, ako aj dohľad nad procesmi sporu zverenými externým právnikom;
• Poskytovanie právnej podpory týkajúcimi sa uplatňovania GDPR a miestnych právnych predpisov;

Práca z domu, prípadne z kancelárie v Žiline

V prípade, ak Vás pozícia zaujala, zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti Real Estate.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Právnik ideálne z korporátneho prostredia

Počet rokov praxe

5

- Anglický a slovenský jazyk na pokročilej úrovni
- prehľad a skúsenosti z oblasti Real Estate
- ideálne skúsenosti z korporátu
- analytické zručnosti a schopnosti
- vyjednávacie schopnosti
- vynikajúce organizačné zručnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4114637  Dátum zverejnenia: 20.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac