DevOps engineer (Linux, Docker, Kubernetes)

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 700 EUR/mesiaczákladná mzda začína od 2700 eur brutto/mesiac (finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného DevOps inžiniera pre novo vytvorenú pozíciu. Prácu môžete vykonávať na na pobočkách v BA alebo v KE, ale pokiaľ Vám vyhovuje viac práca z domu, ani to nie je problém:)
Pridajte sa do spoločnosti, kde sa budete podieľať na zaujímavom projekte. S každodennými výzvami Vám pomôže priateľský kolektív a profesionálny prístup nadriadených.

Vašou úlohou ako DevOps engineera bude:
• Navrhovanie, implementovanie, spravovanie systémov na základe projektových požiadaviek
• Implementovanie DevOps princípov pre zefektívnenie procesov pri vývoji aj údržbe projektov
• Automatizácia údržbových úloh vrátane monitorovania systémov
• Realizácia a automatizácia release manažment projektov.
• V spolupráci so systémovými administrátormi konfigurácia aplikačného prostredia (vývoj, testing, produkcia)
• Dokumentácia procesov
• Podpora a propagácia spolupráce medzi vývojovými a bezpečnostnými tímami
• Zabezpečenie rýchlej a efektívnej reakcie v prípade výskytu incidentov na jednotlivých aplikačných prostrediach
• Implementácia nástrojov pre monitorovanie a včasné rozpoznanie potenciálnych aplikačných alebo infraštruktúrnych problémov na projektoch

• Práca na zaujímavom dlhodobom projekte
• Možnosť kariérneho a profesionálneho rozvoja
• Práca z domu (prípadne na office v BA alebo v KE)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je významná softvérová spoločnosť s dlhoročnou históriou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

DevOps engineer

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosť s komplexnou distribuovanou architektúrou aplikácia a s DevOps
• Azure Cloud and Cloud Orchestration Tools (Terraform, Ansible etc.)
• Containerization Docker / Kubernetes (Vanilla K8s)
• Container Registries: Nexus, Gitlab
• Traffic Control in Kubernetes: ServiceMesh, Kuma Network Overlay etc.
• Linux Shell-Scripts, Python
• Runtime-, Build und Deployment-Toolstack. CI/CD, GitLab
• Basic understanding of Load Balancing, Certificates, API Gateway (Kong)
• JIRA, Confluence

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4111315  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac