Inžinier dodávateľskej kvality

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia a vykonávanie aktivít APQP s dodávateľmi a medzinárodnými projektovými tímami
• Iniciovanie nápravných a preventívnych opatrení
• Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
• Plánovanie auditov

• Školenia, flexibilná pracovná doba, homeoffice ,13. a 14. plat,....
• Všetky ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je významná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• SŠ/VŠ
• Skúsenosti na pozícii Inžinier kvality
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Znalosť metód a nástrojov manažmentu kvality

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4079181  Dátum zverejnenia: 17.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac