Projektový inžinier pre oblasť staviteľstva

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 000 EUR/mesiac(finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného a motivovaného projektového inžiniera s technickým vzdelaním (geotechnika, stavebníctvo alebo geológia), ktorý by rád rozvíjal svoje skúsenosti a tiež využil svoje "know-how" pri nových, zaujímavých projektoch. Ak Vás ponuka zaujala a požiadavky spĺňate, neváhajte a pošlite mi Vaše CV!

*Vykonávať túto prácu je možné v office v Bratislave, alebo v Žiline.*

Vašou náplňou práce by bolo aj:

- Udržiavanie a rozvoj vzťahov s kľúčovými klientmi, vyhľadávanie a rozvoj nových projektov
- Vyhotovenie projektovej dokumentácie, výkresov a analýz
- Technická podpora
- Spolupráca s klientmi, projektantmi a dodavateľmi
- Prezentácia spoločnosti na seminároch

- Možnosť ďalšieho vzdelávania zamestnancov
- Možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu
- Zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej obchodnej a technickej spoločnosti
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klientom je výrobná a obchodná spoločnosť v oblasti staviteľstva, geotechnického inžinierstva a environmentálnych riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, geotechnické alebo environmentálne inžinierstvo, geológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Dobré zručnosti pri riešení problémov
- Tímová práca a pozitívny prístup
- Zameranie na cieľ
- Zodpovednosť

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4070517  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac