Obchodný manažér pre oblasť staviteľstva

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
1 300 EUR/mesiac+ 13. plat (finálna výška mzdy závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného obchodného manažéra z oblasti stavebníctva! Ak radi cestujete, komunikujete, sledujete trh stavebného inžinierstva a aktuálne trendy v ňom, hľadám práve VÁS!

Vašou náplňou práce by bolo aj:

- Vyhľadávanie potenciálnych nových klientov, nových investícií a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
- Rozširovanie, udržiavanie a využívanie obchodnej siete
- Spolupráca s tímom na vývoji návrhov pre klienta
- Podieľanie sa na tvorbe cenových ponúk + ich vyjednávanie
- Prezentácia nových produktov a riešení prostredníctvom rôznych marketingových aktivít (veľtrhy, semináre)
- Poskytovanie spätnej väzby a informácií o trhu a aktuálnych trendoch
- Reporting

- 13. plat
- balíček benefitov spoločnosti bude kandidátovi prezentovaný na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klientom je výrobná a obchodná spoločnosť v oblasti staviteľstva, geotechnického inžinierstva a environmentálnych riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inžinierske stavby alebo geológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Veľmi dobré znalosti o trhu stavebného inžinierstva
- Ochota a chuť cestovať v oblasti strednej Európy
- Dobré prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4052896  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac