BOZP Manager

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 900 EUR/mesiacVýsledná mzda sa odvíja od počtu rokov praxe a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra ktorého úlohou bude:
*koordinácia a súlad interných / externých auditov podľa ISO noriem.
*implementácia štandardov v oblasti BOZP, ich neustále analyzovanie a navrhovanie zlepšení vo všetkých oblastiach / výroba, logistika, ai./
*koordinácia bezpečnostných školení, prehodnocovanie bezpečnostných postupov, hodnotenie rizík.
* analýza a štatistika nehôd a incidentov, návrh zlepšení v oblasti bezpečnosti, kvality a ochrany životného prostredia.
* príprava dokumentácie o ochrane zdravia a bezpečnosti.

Budú upresnené na pracovnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnosť a ochrana zdravia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*Znalosť anglického jazyka PODMIENKOU!
*Skúsenosť na vedúcej alebo manažérskej pozícii min 5 rokov
*Autorizácia BOZP
*Certifikát HSE
*Výhodou- ISO 14001, 9001, 18001

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4038570  Dátum zverejnenia: 19.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac