Key account manažér so skúsenosťami v segmente osobných pneumatík

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 3 000 EUR/mesiacfixná mzda od 3000 eur brutto/mesiac (finálna výška mzdy závisí od skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú a rozvíjajúcu sa spoločnosti hľadáme seniorného Key account Managera/Projektového manažéra pre novovytvorenú pozíciu v oblasti pneumatík. Pokiaľ máte niekoľkoročné skúsenosti s obchodom/vedením projektov v oblasti PNEU biznisu (osobné pneumatiky), neváhajte nám zaslať Váš životopis.
Vašou hlavnou úlohou bude viesť tento segment a posunúť ho na novú úroveň.

Vašimi úlohami na tejto pozícii bude:
• Predovšetkým naštartovať segment pneumatík a vytvoriť z neho samostatné profit centrum
• Budete pracovať na projekte, ktorý bude Vašim projektom
• Aktívne vyhľadávanie nových klientov - B2B / B2C
• Vytváranie ponúk, vyjednávanie zmluvných podmienok a následná starostlivosť o stávajúcich klientov
• Starostlivosť o existujúcich klientov
• Úzka komunikácia s dodávateľmi, obchodníkmi, produktovým, finančným a marketingovým oddelením
• Nastavovanie programu podľa aktuálnej situácii na trhu

• Práca v úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu
• Bonusový systém
• PP na dobu neurčitú
• Služobný automobil, tablet, notebook a mobil aj na súkromné účely
• Príspevok na zdravú výživu
• Platené voľno
• Rôzne akcie aj pre členov rodiny
• Zľava na nákup tovaru na osobné motorové vozidlá
• Možnosť bezplatného parkovania v mieste pracoviska

Vaše žiadosti so životopisom zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ vzdelanie
• Skúsenosti na obdobnej pozícii z PNEU biznisu (osobné pneumatiky) podmienkou a nevyhnutnosťou
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou
• Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
• Strategické, logické myslenie
• Samostatnosť
• Profesionálne vystupovanie

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4031910  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac