Marketingový špecialista

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme marketingového špecialistu pre distribútora automobilových dielov. Online marketing ti nie je cudzí? Daj nám o sebe vedieť! Ak si ten správny človek, Tvojou úlohou bude:

* zodpovednosť za nastavenie marketingových cieľov a stratégie spolu s managementom spoločnosti
* nastavovanie, rozpočet a vyhodnocovanie marketingového plánu ako aj jednotlivých kampaní
* budeš spolupracovať s obchodným tímom
* zodpovedať budeš aj za budovanie značky, analyzovať trh, konkurenciu
* riadiť projekty zavádzania nových produktov
* implementácia mediálnej komunikačnej stratégie do tlače, sociálnych sietí aj tlače
* komunikácia a manažovanie externých agentúr pri plnení stanovených cieľov

Tip top balíček benefitov:
- zaparkuješ bezplatne
- dostaneš príspevok na zdravú výživu
- ak na nestravuješ zdravo, nevadí, aj tak dostaneš príspevok na stravné
- finančný ročný bonus
- aj platené voľno
- na školenie prispejeme
- robíme akcie pre Teba, aj rodinu
- a dostaneš zľavu na nákup tovaru pre Tvoje auto

Ak si myslíš, že máš marketing v krvi a chceš sa zlepšovať, pošli nám svoj životopis

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pracovať nebudeš pre nás, ale najväčšieho dovozcu a distribútora náhradných dielov pre automobily.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

5

- mal by si byť orientovaný na detail, vedieť si zorganizovať čas a plniť si stanovené ciele
- analyticky myslieť a hľadať riešenie
- vedieť vyjednávať
- v online dobe sa zameriavať na online marketing
- vedieť zvládnuť organizovať malý tím
- práca s mailom, webom a MS office
- nástroje ako Google Analytics, Google Adwords by Ti nemali znieť ako cudzie slová
- a samozrejme, emailové kampane by si mal mať v malíčku

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4031506  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac