Procesný inžinier pre validáciu R&D

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 700 EUR/mesiac• základná mzda od 1 700 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie, koordinácia validačného procesu, prezentácia výsledkov
• Príprava plánov a samotných validačných testov produktu
• Návrh technických riešení
• Pracovať v súlade s platnými štandardami, napr. ISO 17025
• Úzka spolupráca s centrálnym R&D oddelením
• Zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu validácie a nákladov

• Stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• 13.plat a variabilná zložka mzdy
• Možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• Príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• Výber zamestnaneckých benefitov :
Zaškolenie expertmi z Nemecka
Pružný pracovný čas
Závodné stravovanie
Odmena pre darcov krvi
Odmena za odpracované roky
Náborový príspevok
Odmena pri životných jubileách
Príspevok na DDS
Vianočná poukážka
Dovolenkový príspevok
Príspevok na saunu, plaváreň, masáže
Príspevok pri narodení dieťaťa, uzavretí sobáša

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilovej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie v odbore elektrotechnika, elektronika
• Minimálne 2 - ročné skúsenosti na podobnej pozícii v automotive (projektové riadenie, validácia)
• Znalosť technických štandardov v automotive
• Skúsenosti s validačnými plánmi
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Znalosť nemeckého alebo francúzskeho jazyka výhodou
• Znalosť softvéru SAP výhodou
• Výborná znalosť práce s PC
• Veľmi dobré komunikačné zručnosti
• Znalosti v oblasti elektrotechniky

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4023780  Dátum zverejnenia: 23.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac