CNC operátor/ka / možnosť práce aj na živnosť!

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiacV prípade živnosti 8-10€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou operátora bude zodpovednosť za:
- kompletnú obsluhu CNC obrábacieho stroja,
- realizáciu a kvalitu výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou,
- výrobu komponentov v požadovanom čase, kvalite a množstve, podľa
konštrukčnej dokumentácie,
- práca na 3 zmeny (víkendy voľné).

- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- špeciálne príplatky za práce cez víkend
- vernostný bonus za každé tri odpracované roky
- dochádzkový bonus
- príspevok zamestnávateľa do 3.piliera
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu Zmenový majster, Zoraďovač CNC strojov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na výrobu mechanických komponentov na CNC strojoch pre priemyselný a automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenská výroba

Počet rokov praxe

1

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4012639  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac