Cost Controller

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda sa bude odvíjať od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta pôsobiaceho v strojárskom priemysle aktuálne hľadáme Cost Controllera so skvelými analytickými schopnosťami a anglickým jazykom!

Náplň práce/zodpovednosti:

- Budete zodpovedať za údržbu a správu master dát nákladov spoločnosti v SAPe
- Na starosti budete mať výpočet a analýzu nákladov na produkty
- Taktiež budete tvoriť cenové ponuky a sledovať náklady - pri zvyšovaní nákladov budete vykonávať kontroling
- Výsledky analýz budete reportovať finančnému manažérovi

- Benefity spoločnosti budú upresnené na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť a líder na trhu v oblasti poskytovania riešení: výťahy, eskalátory, pohyblivé chodníky a inteligentné systémy riadenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Prehľad v oblasti nákupu a financií
- Analytické myslenie
- Výborné komunikačné zručnosti
- Správa Big Data
- Excel, Power Point & SAP sú podmienkou

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4009345  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac