Operátor výroby v automobilovom priemysle s možnosťou zárobku až do 1100 EUR so zabezpečeným ubytovaním

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
4,42 EUR/hod.+bonusy a príplatky! Mzda môže dosiahnuť výšku 1100EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba automobilových sedačiek
- Práca v trojzmennej prevádzke
- Obsluha strojov a zariadení, kontrola kvality
- Pozícia vhodnejšia pre mužov

- Zvýšenie platu po skúšobnej dobe
- Možnosť zárobku až do 1100 EUR brutto
- Zabezpečené ubytovanie

Hľadáš stabilne zamestnanie a chceš si dobre zarobiť? Ponúkame vám prácu v automobilovom priemysle.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá je lídrom vo výrobe autosedačiek

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Základná manuálna zručnosť
- Ochota pracovať na 3 zmeny

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3996391  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,42 EUR/hod.