Technik údržby § 22 - PLC A HMI (práca na 3 smeny)

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacod 1400 eur brutto /mesiac + 13. a 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Programovanie PLC automatov a HMI
• Vykonávanie analýz chýb a návrh opatrení na zamedzenie ich vzniku
• TPP a práca v trojzmennej prevádzke

• Prémie a odmeny
• Bohatý sociálny balík
• Všetky benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je úspešná spoločnosť, ktorá patrí medzi svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosti na obdobnej pozícii nevyhnutnosťou
• §22 Samostatný elektrotechnik
• Znalosť automatizačných systémov riadenia (PLC)
• Tímový a aktívny prístup k práci
• Flexibilita a samostatnosť

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3970288  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac