Senior / Team Leader Rozpočtár pre dopravné stavby

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Úzka spolupráca s vedením spoločnosti
*Vedenie a koordinácia tímu rozpočtárov
*Vypracovávanie stavebných rozpočtov v oblasti dopravných stavieb, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa vo verejnom obstarávaní
*Rozbory cien
*Vykonávanie kontroly nákladov pred, počas a po realizácii vybraných projektov a následné reportovanie a vyhodnocovanie výstupov
*Komunikácia s dodávateľmi na vypracovanie cenových ponúk a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok

Práca pre medzinárodnú spoločnosť.
Flexibilná pracovná doba
Možnosť práce z domu
Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predošlá prax na pozícii rozpočtára dopravných stavieb minimálne 5 rokov.

Počet rokov praxe

5

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3962662  Dátum zverejnenia: 15.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac