Elektrotechnický inžinier

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 700 EUR/mesiaczákladná mzda od 1 700 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe) + variabilna zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh káblových zväzkov pre klimatizačné jednotky (HVAC) pre rôzne projekty
• Tvorba elektrických obvodov v programe Zuken E3
• Projektový manažment s dodávateľmi káblových zväzkov a elektrických kontaktov v sériových projektoch
• Zodpovednosť za kontrolu opatrení na zníženie nákladov
• Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi, ako aj za komunikáciu so zákazníkmi, dodávateľmi
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci R&D
• Interné reportovanie

• Stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• 13. plat a variabilná zložka mzdy
• Možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• Príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• Výber zamestnaneckých benefitov :
zaškolenie expertmi z Nemecka
pružný pracovný čas
závodné stravovanie
odmena za odpracované roky
príspevok na DDS
vianočná poukážka
dovolenkový príspevok
príspevok na saunu, plaváreň, masáže

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nasim klientom je medzinarodna spolocnost posobiaca v oblasti automobilovej vyroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3 roky praxe
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Skúsenosti v programe CATIA
• Komunikácia (jednanie s ľuďmi), prezentácia výsledkov
• Analyzovanie a riešenie problémov
• Organizovanie a plánovanie práce
• Tímová práca
• Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
• Inovatívne myslenie
• Ochota cestovať

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3956575  Dátum zverejnenia: 5.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac