Team leader elektro projektantov

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností konkrétneho uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie tímu projektantov pre oblasť elektro a MaR
- projekčná činnosť
- spolupráca na projektoch spoločnosti
- zadeľovanie práce projektantom, kontrolná činnosť
- komunikácia s inými oddeleniami

Bohatý sociálny balík bude predstavený vybraných uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projekcia Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Projektant elektro a MaR
10

- Vysokoškolské vzdelanie
- 10 rokov praxe v projekcii - elektro a Mar
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti s vedením tímu projektantov
- odborná spôsobilosť v požadovanom odbore v zmysle zákona č. 124/2006 Z.z., 138/1992 Zb, a
vyhlášky SR 508/2009
- znalosť AutoCad
- znalosť platných zákonov BOZP

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Hodžovo námestie 1/a
81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hornáčková
E-mail: poslať životopis
ID: 3951793  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac