Procesný inžinier/Technológ

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiaczakladna mzda je od 1500,- EUR vyssie, v zavislosti od skusenosti uchadzaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-optimalizácia výrobného procesu a priestorového usporiadania výroby
-vytváranie a aktualizácia technologickej dokumentácie pre výrobu jednotlivých dielov
-tvorba a aktualizácia pracovných inštrukcií
-zvyšovanie efektivity výrobného procesu
- koordinácia a motivácia tímu (do 10 ľuďí)
- identifikácia príčin pre zvýšenie kvality
-spolupráca s ostatnými oddeleniami
- práca v SAP

- dochádzkový bonus vo výške 50 €
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- stravovanie priamo v spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pre nášho klienta oblasti automobiloveho priemyslu hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Procesný inžinier/Technológ s nemeckým a anglickým jazykom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

automotive, strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- potrebná prax - strojarska firma/automotive
- nemecky jazyk - veľkou výhodou
- prax v SAP

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3916438  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac