Účtovník pre výrobnú spoločnosť

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
1 300 EUR/mesiacmzda sa pohybuje od 1300€ btt. v nadväznosti na skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- záväzkové, pohľadávkové a bankové účtovníctvo,
- controlling
- zhotovenie mesačných a ročných uzávierok,
- príprava analýz, vypracovanie štatistík i pre materskú spoločnosť,
- spracovanie kontrolného výkazu a daňového priznania pre účely DPH,
- vyhotovenie štatistických hlásení manuálnym i online spôsobom,
- vykazníctvo na materskú spoločnosť a externé inštitúty

Práca v perspektívnej zahraničnej spoločnosti;
Cestovný príplatok;
Dochádzkový bonus vo výške 50 €;
Príplatky nad rámec zákonníka práce;
Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 100 €;
Bonus za odporúčenie zamestnanca až do výšky 300 €;
Stravovanie priamo vo firme;
Zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať;
Práca v príjemnom kolektíve;
Firemné akcie;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- požadovaná prax v podvojnom účtovníctve nevyhnutná
- SAP výhodou
- nemecký jazyk alebo anglický jazyk veľkou výhodou
- konštruktívna spolupráca
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- ochota učiť sa novým veciam
- samostatnosť, ale aj tímová práca

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3916437  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac