Vedúci Logistiky

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacuvedená mzda nie je finálna, konečná suma bude závisieť od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie a riadenie logistických procesov a pracovníkov logistiky (príjem materiálu, interná logistika, expedícia);
Zodpovednosť za plnenie KPI cieľov na odd. Logistiky (vizualizácia, evidencia, nápravné opatrenia, akčné plány);
Plánovanie počtu zamestnancov (absencie, dovolenky, tréningy, workshopy);
Tréning zamestnancov za účelom zabezpečenia polyvalencie/ zastupiteľnosti v rámci kľúčových pozícií na logistike;
Zabezpečovanie efektívnosti logistických procesov a efektívneho využitia pracovného času podriadených;
Proaktívne riešenie vzniknutých problémov na odd. logistiky;
Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel BOZP na pracovisku;
Reporting;

Viac info pri osobnom stretnutí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Znalosť Maďarského jazyka je PODMIENKOU;
Min. 3 roky skúseností na riadiacej pozícií v rámci logistiky (ideálne výrobná spoločnosť);
Znalosť logistických procesov (napr. Kanban, Pull system, Milk run, a pod.);
Excelentné organizačné schopnosti;
Orientácia na cieľ;
Schopnosť pozitívne motivovať a ovplyvniť podriadených;
Pragmatický prístup k riešeniu problémov;
Emocionálna stabilita a odolnosť voči stresu;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Hodžovo námestie 1/A
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Bolibruchová
E-mail: poslať životopis
ID: 3913816  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac