Inžinier kvality

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacod 1300€ brutto (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie procesných auditov, reklamácií, spracovanie kontrolných postupov,
- návrh a implementácia nápravných a preventívnych opatrení na zlepšenie kvality,
- príprava dokumentácie na certifikáciu,
- vykonávanie analýz chybovosti a sledovanie nápravných opatrení,
- účasť na rôznych projektoch z oblasti kvality,
- komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi.

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- 13. plat a rôzne iné príspevky a bonusy
- možnosť školení a zlepšovania kvalifikácie
- teambuildingy a príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v segmente automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- min 3 roky na podobnej pozícii v oblasti kvality
- znalosť štandardných nástrojov a noriem kvality (FMEA, 8D, SPC, MSA, 5WHY)
- pokročilá úroveň nemčiny vyhodou
- technické myslenie, proaktivita

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3875436  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac