SAP špecialista/ Data management vo výrobe

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 200 EUR/mesiacKonečná suma môže byť aj vyššia a závisí od konkrétnych skúseností kandidáta. Benefity zahŕňajú aj ročnú odmenu do výšky až 100 % mesačného platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o kmeňové dáta
- správa a údržba systému SAP
- plná podpora pri implementácii nového SW pre synchronizáciu
- komunikácia so SAP tímom v zahraničí
- komunikácia so zákazníkom
- analýza SAP systému a jeho rozvoj
- podpora pre užívateľov a ich zaškoľovanie

·Ročný bonus
·Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
·Dochádzkový príspevok
·Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

·znalosť systému SAP(moduly MM,PP a SD)
- anglický jazyk na aktívnej úrovni - denná komunikácia

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3854099  Dátum zverejnenia: 17.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac