Technik BOZP a PO v automobilovom priemysle

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacfinálna mzda sa bude pohybovať podľa skúseností uchádzača + dochádzkový príspevok + ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava bezpečnostných smerníc, predpisov, formulárov, aplikácia do praxe a kontrola dodržiavania
- školenia a preškolenia zamestnancov, overovanie informovanosti o dokumentácii
- prešetrovanie havárií, úrazov, chorôb z povolania, spracovanie dokumentácie, komunikácia s poisťovňami, RUVZ lekármi a iné
- kontrola prevádzok, strojných zariadení ohľadom BOZP
- pravideľné prehliadky / audity spoločnosti z ohľadu BOZP, PO, životné prostredie
- komplexný reporting z oblasti BOZP
- spolupráca pri inštalácii nových výrobných liniek, zariadení
- spolupráca na testovaní kvality ovzdušia, hluku, teploty, radiácie a iné
- zastupovanie spoločnosti a príprava dokumentácie pri kontrolách a auditoch v oblastiach BOZP, PO a životné prostredie

- ročný bonus
- dochádzkový príspevok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa plastovými komponentmi pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

BOZP technik

Počet rokov praxe

2

- odborná prax HSE 2 roky a viac
- anglický jazyk B2
- odborná kvalifikácia HSE
- skúsenosti z automotive

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3826660  Dátum zverejnenia: 27.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac