Prípravár / Rozpočtár stavieb

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiac mzda od 1400€ btt. - finálna mzda závisí od skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude :
- spracovanie výkazov podľa projektovej dokumentácie,
- vypracovávanie rozpočtov v programe Cenkros,
- sledovanie rozpočtu na projektoch,
- rozbory ukončených stavieb,
- pravidelný reporting.

- možnosť profesionálneho rastu,
- priateľské pracovné prostredie,
- školenia, odborné vzdelávania,
- Multisport karta,
- sickdays,
- rôzne príspevky,
- teambuildingy,

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v slovenskom alebo v anglickom jazyku.
Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je úspešná stavebná spoločnosť orientujúca sa na riadenie a realizáciu stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný smer výhodou

Vodičský preukaz

B

- stavebné vzdelanie,
- skúsenosti s rozpočtovaním sú veľkou výhodou (stavebníctvo),
- skúsenosti s prácou v Cenkrose sú podmienkou,
- ovládanie MS Office, AutoCad,
- veľmi dobré komunikačné, koordinačné a organizačné zručnosti,
- technické myslenie
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti,
- proaktivita,
- zmysel pre detail.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3819133  Dátum zverejnenia: 2.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac