Strojný konštruktér

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1600€ brutto (v závislosti od skúseností) + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie technickej podpory výroby strojov a zariadení
- zodpovednosť za správnosť výrobnej dokumentácie
- návrh a zlepšenie vybraných mechanických častí strojov
- pravidelná komunikácia so subdodávateľmi za účelom dodržania kvality dodávok
- spolupráca s vývojovými centrami pri implementácii zmien a riešení operatívnych problémov výroby

- zaujímavá a dynamická práca v medzinárodnej spoločnosti
- práca v príjemnej severskej firemnej kultúre
- motivujúce platové ohodnotenie
- ročný bonus
- stravné lístky nad rámec zákona
- rôzne benefity v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie strojárskeho/technického zamerania
- Prax na podobnej pozícii min. 5 rokov
- skúsenosť s prácou v 3D CAD
- znalosť SolidWorks - výhoda
- samostatnosť a proaktivita

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3818208  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac