Technológ betónu

Edgar Baker s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou pracovnou náplňou bude:
Vykonávať testy betónu u zákazníkov vo výrobni betónu alebo na stavbe;
Odber materiálu na skúšky;
Miešanie betónu v laboratóriu;
Príprava podkladov na testy betónu;
Príprava a optimalizácia receptúr;
Zúčastňovať sa odborných seminárov a školení;
Plniť si stanovené ciele a úlohy;
Administratívne aktivity a reporting;

Perspektívne zamestnanie;
Stabilita v rámci nadnárodnej spoločnosti;
Motivujúce platové podmienky;
Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón;
Dodatková dovolenka;
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie;
Stravné lístky;
Zamestnanecká zľava;
Teambuildingy, športové a rôzne iné akcie;
Školenia, semináre vedené špecialistami v danej oblasti;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Dlhodobý líder v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stavebné vzdelanie je pri tejto pozícii nevyhnutné;
Znalosť vlastností betónu je podmienkou;
Flexibilita, ochota, znalosť v oblasti stavebníctva;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3793250  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 500 EUR/mesiac