Property manager pre bytové domy

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.700,-eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* kompletná správa bytových domov a nebytových priestorov
* obhliadky priestorov na mesačnej báze, zabezpečovanie zistených závad
* zabezpečovanie revízií a potrebných skúšok
* evidencia kľúčov
* sledovanie a riešenie požiadaviek vlastníkov bytov a nebytových priestorov
* spracovanie podkladov pre mesačné zálohové platby, sledovanie úhrad a nedoplatkov
* komunikácia s dodávateľmi služieb a energií
* spracovanie podkladov pre ročné vyúčtovanie platieb a sledovanie nedoplatkov
* úprava zálohových predpisov na základe požiadaviek vlastníka
* komunikácia so zástupcami vlastníkov bytov a vypracovanie prehľadov - čerpanie fodu opráv a pod.
* vedenie schôdzí vlastníkov bytov a nebytových priestorov
* spracovanie ročných správ o činnostiach správcu, vypracovanie ročných plánov opráv, revízií, návrh výšky poplatkov do fondu opráv
*príprava podkladov v prípade vymáhania pohľadávok
* evidencia údajov z podružných meračov energií

Spoločnosť, pre ktorú pozíciu obsadzujeme ponúka široký balík benefitov, ktorý bude vybraným uchádzačom oznámený na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je developerská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* príjemné vystupovanie, organizačné a komunikačné zručnosti
* technické zručnosti
* odborná spôsobilosť podľa §3, zák. č. 246/2015 Z.z. je výhodou

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3766548  Dátum zverejnenia: 18.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.700,-eur brutto