Manažér logistiky

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedať za nákup, skladové hospodárstvo a expedíciu;
Zabezpečovať plynulosť všetkých logistických procesov;
Sledovať, vyhodnocovať a optimalizovať procesy v logistike;
Zabezpečovať materiál pre výrobu a dodávky podľa FIFO;
Pripravovať podklady pre audity a mesačné reporty;
Riadenie tímu podriadených;
Dodržiavať BOZP, PO a štandardy podľa ISO TS 16494 na pracovisku;

Služobný automobil aj na súkromné účely;
Motivujúce platové ohodnotenie;
13.plat;
Stravné lístky;
Ostatné benefity spoločnosti;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Skúsenosti v danej oblasti min. 4 roky;
Znalosť systému SAP;
Anglický jazyk na min. komunikatívnej úrovni je podmienkou;
Schopnosť viesť a motivovať ľudí;
Dobré komunikačné schopnosti;
Zodpovedná, komunikatívna, vyzretá osobnosť so schopnosťou rozvíjať svoje znalosti a zručnosti;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3762369  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 - 3 000 EUR/mesiac