Lean špecialista pre oblasť logistiky - automotive

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac1300 - 1600 EUR/mes. Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za plánovanie a implementáciu nástrojov štíhlej výroby - LEAN (5S, TPM, SMED,..) v oblasti logistiky.
- Optimalizácia logistických procesov (v sklade, vo výrobe - logistické procesy),
- Projekty spojené s dizajnom logistických procesov a ich optimalizáciou,
- Analýza dát - časy, baliace predpisy, materiálový tok,...
- Vypracovanie štandardov a dokumentácie pre Lean aktivity,
- Práca v systéme SAP,
- Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie.

- 13.ty plat,
- rôzne zamestnanecké bonusy a príspevky,
- stravné lístky,
- kurzy, školenia, výučba cudzích jazykov,
- práca pre úspešného automobilového dodávateľa,
- príjemné pracovné prostredie,

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v slovenskom a anglickom jazyku.
Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s lean aktivitami v oblasti logistiky v automobilovom priemysle sú podmienkou,
- Znalosti v oblasti Lean - 5S, Kaizen, SixSigma, SMED, Hoshin,,...
- Skúsenosti s prácou v SAPe - veľmi dobrá znalosť SAP,
- Plynulá komunikácia v anglickom jazyku PODMIENKOU,
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti,
- Dobré koordinačné a organizačné schopnosti.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3753894  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/mesiac1300 - 1600 EUR/mes. Brutto