Logistický vedúci smeny

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizácia pracovníkov smeny na oddelení logistike vo výrobe
- Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- Vykonávanie a plnenie ďalších úloh na príkaz nadriadeného
- Dodržiavanie BOZP a PO
- Oprávnenie na vysokozdvyžný vozík
- Komunikácia s oddelením výroby, kvality a údržby
- Sledovanie a prezentácia KPIs
- Práca na smeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900,-

- Ročný bonus
- Rôzne príspevky príplatky

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, poprosím Vás o zaslanie štrukturovaného životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa zameriava na výrobu plastových výliskov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- 3 roky skúseností na obdobnej pozíci v automobilovom priemysle
- oprávnenie na vysokozdvižný vozík
- skúsenosti s vedením ľudí
- znalosti v oblasti vstrekovania plastov výhodou
- základná znalosť anglického jazyka
- organizačné zručnosti
- samostatnosť, flexibilita

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Hodžovo námestie 1/a
81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3753888   Dátum zverejnenia: 3.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900,-