Quality Manager

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Control the day-to-day operations including auditing, meetings, training
and updating documents and records for all aspects of the systems;

Evaluate and analyse quality issues in the production and introduce
corrective and preventive actions;

Liaise with management and staff to ensure continued QHSE
integration into core operations;

Monitor and ensure that all Quality, Health & Safety and Environmental
legislation is complied with and ensure a safe working environment for
all team members within a busy manufacturing and service
environment;

Manage company Safety file;

Conduct Continuous Improvement processes to improve processes and
procedures;

The role requires active participation at all levels, from strategy through
to implementation as well as actively influencing and motivating a
variety of people to ensure commitment to the overall QHSE systems;

Služobný automobil aj na súkromné účely;
Motivujúce platové ohodnotenie;
13.plat;
Stravné lístky;
Rôzne bonusy;
Ostatné benefity spoločnosti;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Automotive field experience;

IATF;

Plastic injection;

Speaking English mandatory;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3752536  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac