Akvizítor/Obchodník/Sales hunter

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1,300- eur brutto/mesiac, mzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
Dosahovanie stanovených KPIs
Udržiavanie kontaktov a zodpovedanie za ich kvalitu
Spolupráca s ostatnými kolegami v rámci obchodného tímu
Reporting vedeniu

Bohatý zamestnanecký balíček benefitov vrátane finančných odmien

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je medzinárodná obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- obchodný duch/drive
- 3-7 rokov praxe na obchodníckej pozícii
- tímový hráč
- ovládanie MS Word, Outlook, Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- anglický jazyk - pokročilá úroveň (slovom/písmom)

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3723707  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1,300- eur brutto/mesiac, mzda môže byť aj vyššia v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky