Projektový manažér v stavebníctve

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacod 1800€ brutto (výška platu závisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava rozpočtov a koordinácia výberového konania vhodných dodávateľov na základe komunikácie s oddelením nákupu
- príprava a kontrola projektovej dokumentácie
- príprava zmluvných podmienok
- kontrola a spracovanie prijatých faktúr a objednávok
- príprava a kontrola dokumentov potrebných pre výstavbu
- kontrola kvality a postupu prác na stavenisku
- účasť na kontrolných dňoch s dodávateľmi
- zabezpečenie rôznych potrebných povolení
- odovzdanie ukončených projektov klientom

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možnosť zúčastniť sa na významných developerských projektoch
- služobný automobil aj na súkromné účely
- notebook, telefón
- pravidelné firemné teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja a prenájmu priemyselných a logistických parkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- absolvent VŠ stavebného zamerania
- minimálne 2-ročná skúsenosť na podobnej pozícii v oblasti priemyselných stavieb podmienkou
- výborná znalosť anglického jazyka slovom i písmom
- pokročilá úroveň v AutoCADe
- výborné komunikačné a rozhodovacie schopnosti,

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3719661  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac