Maintenance Manager

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme v Trenčianskom kraji.
Náplňou práce bude :
• vedenie projektov v oblasti údržby,
• príprava stratégie údržby pre výrobné zariadenia,
• poskytovanie technickej podpory,
• spoluúčasť na tvorbe vzdelávacích modulov,
• spravovanie rôznych procesov,
• identifikácia a implementácia overených postupov,
• technická a technologická podpora výrobného procesu,
• zodpovednosť za oddelenie údržby,
• metodické a riadenie technickej podpory výroby a údržby,
• školenia zamestnancov.

- služobný automobil aj na súkromné účely,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- 13ty plat,
- stravné lístky,
- rôzne bonusy,
- ostatné benefity spoločnosti,

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v anglickom jazyku.
Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• minimálne 5 rokov na podobnej pozícii v oblasti automotive sú podmienkou (oblasť plastov),
• skúsenosti s vedením menšieho tímu sú podmienkou,
• veľmi dobrá znalosť fungovania výrobných procesov,
• plynulá komunikatívna znalosť anglického jazyka je podmienkou,
• technický background,
• veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
• schopnosť organizácie,
• samostatnosť a zodpovednosť.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3719040  Dátum zverejnenia: 6.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac