2 500 - 3 500 EUR

Regionálny obchodný manažér (stavebníctvo)

Edgar Baker s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívny predaj produktov vo zverenom regióne (BA, TT, TN a NR kraj),
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
• Plnenie plánu obratu (plnenie stanovených cieľov a úloh),
• Organizácia a riadenie všetkých obchodno-technických zástupcov vo zverenom regióne,
• Plán predaja a obchodných aktivít vo zverenom regióne,
• Spracovanie konečnej ponuky s úplnou špecifikáciou,
• Príprava kúpnych zmlúv, alebo dohôd o technickej a obchodnej
spolupráci,
• Sledovanie konkurencie,
• Koučovanie a vedenie obchodných zástupcov vo zverenom regióne,
• Praktické aj teoretické školenia zákazníkov,
• Spolupráca s oddelením marketingu,
• Administratíva a reporting.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2500 - 3500 EUR/Mes. Brutto + variabilná zložka.

• Práca pre stabilnú a úspešnú spoločnosť,
• Motivujúce platové ohodnotenie,
• Príspevok na DDS,
• Veľmi dobrý pracovný komfort (služobné auto, notebook, mobilný telefón),
• Dodatková dovolenka,
• Stravné lístky,
• Veľmi dobre prepracovaný systém vzdelávania (školenia, interné semináre).

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v slovenskom alebo v anglickom jazyku.
Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je nadnárodný výrobca stavebnej chémie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické alebo ekonomické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• 3 roky s vedením obchodného tímu alebo aspoň 5 rokov ako obchodný zástupca v oblasti stavebníctva - podmienkou,
• Výborná znalosť regiónu (BA, TT, TN, NR kraj) je podmienkou,
• Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
• Manažérke a organizačné schopnosti,
• Strategické, pohotové a logické myslenie,
• Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
• Kreativita, iniciatívnosť, cieľavedomosť, vytrvalosť, etické jednanie.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Karpatská 6
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3661722   Dátum zverejnenia: 7.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500 - 3500 EUR/Mes. Brutto + variabilná zložka.