1 800 - 2 000 EUR

Junior Contracts manager

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

The Junior Contracts Manager will assist in the interface between the Contracts, Procurement and Operations Departments and will assist in a broad range of tasks, including but not limited to those listed below.

Support to Construction Team in administration of subcontracts, including:

• Coordination of Schedules for preparation of subcontracts
• Liaison with Subcontractor commercial staff
• Responding to correspondence
• Processing, checking, challenging and agreeing Variation Orders
• Handling claims and counterclaims

Support to Commercial Team, including:

• Review of incoming contractual correspondence
• Review of draft subcontract agreements, including verification of translation accuracy
• Collation of documents in substantiation of Compensation Events
• Communication with Independent Engineer’s staff
• Preparation of correspondence

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1800

- Multisport karta
- stravné lístky hradené v plnej výške
- jazykové kurzy
- práca v medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti stavebného priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- dobrá písomná aj ústna znalosť anglického jazyka
- min. 2 roky praxe po škole
- technické vzdelanie ideálne v oblasti inžinierske stavby, a pod.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Karpatská 6
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Gajdoš Andrásy, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3644786   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800