Pridaj sa do nášho tímu ako HR konzultant!

Edgar Baker s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 100 EUR/mesiacod 1100€ brutto (v závislosti od skúseností) + neobmedzené mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tím EdgarBaker sa rozrastá a my k sebe hľadáme ďalšieho člena posádky na pozíciu - Senior Consultant.

Okrem toho, že sa v kancelárii niekedy viac smejeme ako pracujeme, sme zanietení konzultanti, ktorí sa snažia robiť svoju prácu vždy na maximum. U nás sa naučíš mnoho o rôznych pozíciách a keď hovoríme rôznych, myslíme to doslova (od manažérov, cez pilotov, až po metalurgov). Nuda to rozhodne nie je !

Čo ťa v práci čaká a neminie?
• Aktívna komunikácia s klientom a udržiavanie dlhodobých vzťahov
• Inzercia pracovných pozícií na rôznych portáloch (kreativite sa medze nekladú)
• Vedenie výberových procesov na pozície v rôznych oblastiach - financie, logistika, automotive, HR, marketing, IT a mnoho iného :)
• Aktívne headhuntovanie kandidátov prostredníctvom rôznych platforiem (Profesia, Linkedin)
• Účasť na pravidelných meetingoch (radi si vypočujeme tvoje návrhy)
• Práca s internou databázou

My ti tvoje pracovné prostredie na oplátku zlepšíme mnohými benefitmi, ktorými sú:

• Flexibilný pracovný čas
• Hybridný pracovný model (3x office, 2x homeoffice)
• Možnosť realizovať sa a rásť - poskytneme ti odborné školenia na tému, v ktorej sa chceš vzdelávať
• 1 Sickday
• Ovocie na pracovisku
• Skvelé teambuildingy, na ktorých sa nikdy nenudíme
• Pracovný notebook a telefón aj na osobné účely
• Bonusy - ktorých výška je neobmedzená, limity si kladieš jedine ty :)
• Multisport karta
• Angličtina 1x do týždňa
• Neformálna a priateľská pracovná kultúra

A čo je natom celom najlepšie? Sídlime v centre Bratislavy, takže máš všetko na skok.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je pre nás dôležité, aby si mal/a:
• skúsenosť s náborom
• komunikatívnu úroveň angličtiny

Ak máš rád/rada prácu s ľuďmi, si dobre naladená osoba, ktorá si nerobí hlavu z maličkostí a svet recruitingu je pre teba to pravé, určite nám pošli životopis. Budeme sa tešiť !

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3625275  Dátum zverejnenia: 15.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac