Inžinier Prototypovej Výroby

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia zavádzania nových produktov do výroby
- komunikácia so zákazníkom, sesterskou spoločnosťou a jednotlivými výrobnými oddeleniami
- vylaďovanie chýb a nedostatkov pri zavádzaní výroby
- prípadný transfer výroby od zákazníka do našej výroby
- účasť pri každom stanovenom výrobnom procese, posudzovanie kvality stanoveného výrobného procesu v spolupráci s procesnými inžiniermi, vytváranie reportov a ich zaslanie zákazníkovi po ukončení prototypovej dokumentácie
- navrhovanie riešení za účelom znižovania výrobných nákladov

Platové ohodnotenie môže byť vyššie, záleží od skúseností kandidáta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba elektro-komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

prax na podobnej pozícii vo výrobe
logické myslenie, technické myslenie
silné komunikačné zručnosti
komunikatívna znalosť Anglického jazyka
znalosť SMT a THT výrobných procesov výhodou
ochota cestovať v prípade potreby
znalosť tvorby a udržiavania FMEA

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 3589046  Dátum zverejnenia: 29.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300€