Marketingový Manažér

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1700€ btt.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za média, nákup, kreatívny koncept;
Definícia značky a jej hodnôt;
Podpora aktivít na udržanie a rozvoj znalosti značky;
Definícia marketingového komunikačného plánu smerom k existujúcim a novým klientom, ako tiež B2B zákazníkom;
Riadenie reklamných a mediálnych agentúr;
Správa a riadenie rozpočtu oddelenia marketingovej komunikácie;
Podpora strategických predajných kanálov;
Zaistenie integrity kampaní naprieč všetkými komunikačnými kanálmi;
Spolupráca s ostatnými oddeleniami;
Reporting a prezentácia;

Informácie o výberovom konaní

Platové ohodnotenie je závislé od seniority uchádzača

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Dodávateľ stavebných riešení - výstavba, návrh, projekt, odhad, nákup, poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Znalosť Anglického jazyka na min. komunikatívnej úrovni;
Potrebná znalosť stavebného trhu;
Skúsenosť na obdobnej pozícii nevyhnutná;

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Karpatská 6
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Bolibruchová
E-mail: poslať životopis
ID: 3550996   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700€ btt.