Špecialista predaja a služieb zákazníkom

Edenred Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizácia práce podpory predaja na pobočke
- Práca s ceninami a hotovosťou
- Spracovanie objednávok
- Správa centrálneho adresára
- Priamy predaj poukážok klientom a s tým súvisiaca administratíva
- Uzatváranie nových zmlúv s klientami na predaj stravných poukážok

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Mladý, dynamický kolektív
- Motivujúci sociálny systém
- Príjemná firemná atmosféra

Kontaktovať budem vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- výborné komunikačné schopnosti ( písomné a verbálne)
- schopnosť riešiť konflikty a zvládať stresové situácie
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, zodpovednosť
- požadujeme aspoň 1 rok praxe

Sme Edenred Slovakia, s.r.o. (predtým známy pod názvom Accor Services) fungujeme na Slovensku od roku 1994. Sme lídrom v poukážkových systémových riešeniach v oblasti stravovania. Ako prví sme na slovenský trh uviedli stravovacie poukážky a stravovaciu kartu Ticket Restaurant®. Dnes naše riešenia zahŕňajú celú škálu motivačných, benefitových a darčekových poukážok, ako aj online benefitové systémy.
Edenred Group, ktorej sme členom, zastúpená v 42 krajinách sveta, obsluhujeme spolu takmer 700 000 zákazníkov a ponúkame viac ako 200 rôznych technologicky vyspelých riešení. Stali sme sa svetovým lídrom v poskytovaní predplatených korporátnych služieb, navrhujeme a realizujeme riešenia, ktoré zvyšujú výkonnosť organizácií a kúpnu silu jednotlivcov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Karadžičova 8, P.O. Box 21
820 15 Bratislava 215
ID: 3333215   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou