Back office operátor

Edenred Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie e-mailov a telefonátov od obchodných partnerov a ich následné
spracovanie podľa pracovných postupov alebo požiadaviek nadriadeného
- sledovanie pravidelných objednávok a ich zadávanie do systému
- spolupráca s inými oddeleniami pri riešení požiadaviek klienta
- podávanie základných informácií klientom
- vystavovanie a spracovanie zálohových a ostrých faktúr
- prácu s informačným systémom (zadávanie objednávok a klientskych zmlúv
do databázy, modifikovanie údajov u klientov a pod.)
- archiváciu dokumentov
- prijímanie a riešenie reklamácií a sťažností

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Mladý, dynamický kolektív
- Motivujúci sociálny systém
- Príjemná firemná atmosféra

Kontaktovať budem vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- výborné komunikačné schopnosti ( písomné a verbálne)
- schopnosť riešiť konflikty a zvládať stresové situácie
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť, zodpovednosť
- požadujeme aspoň 1 rok praxe

Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou!

Sme Edenred Slovakia, s.r.o. (predtým známy pod názvom Accor Services) fungujeme na Slovensku od roku 1994. Sme lídrom v poukážkových systémových riešeniach v oblasti stravovania. Ako prví sme na slovenský trh uviedli stravovacie poukážky a stravovaciu kartu Ticket Restaurant®. Dnes naše riešenia zahŕňajú celú škálu motivačných, benefitových a darčekových poukážok, ako aj online benefitové systémy.
Edenred Group, ktorej sme členom, zastúpená v 45 krajinách sveta, obsluhujeme spolu takmer 770 000 zákazníkov a ponúkame viac ako 200 rôznych technologicky vyspelých riešení. Stali sme sa svetovým lídrom v poskytovaní predplatených korporátnych služieb, navrhujeme a realizujeme riešenia, ktoré zvyšujú výkonnosť organizácií a kúpnu silu jednotlivcov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Karadžičova 8, P.O. Box 21
820 15 Bratislava 215
ID: 3283066   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou